Miesiąc przerwy bramkarza Sevilli

Nie najlepiej zakończył się sobotni mecz Primera Division dla bramkarza Sevilli FC, Beto. Portugalczyk już w 18. minucie pojedynku nabawił się kontuzji uda i nie zagra przez najbliższy miesiąc.

Do zdarzenia doszło w 18. minucie sobotniego pojedynku z Valencią. Beto zasygnalizował sztabowi medycznego swojej drużyny, że nie jest w stanie kontynuować gry. Na boisku zastąpił go wtedy Argentyńczyk Mariano Barbosa. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Pierwsze badania wykazały, że Portugalczyk doznał kontuzji ścięgna udowego i czas powrotu do pełnej sprawności wyniesie około czterech tygodni.

Zobacz jak wygrywają nasi Czytelnicy. Zagraj z nami i wygrywaj pieniądze. Załóż konto w William Hill. To jeden z najstarszych i najpopularniejszych bukmacherów z bogatą ofertą i dobrymi kursami.