Mihajlović: Niewielu wierzyło w utrzymanie

sports news

Bologna FC zremisował na wyjeździe z Lazio Rzym 3:3 i na kolejkę przed końcem zapewnił sobie utrzymanie w Serie A. Sinisa Mihajlović, trener „Rossoblu”, powiedział, że nawet on na początku nie wierzył, że uda się uniknąć degradacji.

– Nikt, a przynajmniej niewielu, wierzyło, że utrzymamy się w Serie A. Ja byłem jednym z nich. Zobaczyłem jednak jakość w tej drużynie. Im więcej czasu upływało, tym bardziej byłem przekonany, że możemy tego dokonać – powiedział Mihajlović w rozmowie z „Sky Sport Italia”.

– Uważam, że to był praktycznie cud. Chcę podziękować drużynie. To są przede wszystkim świetni ludzie, a dopiero potem wspaniali piłkarze – dodał.

– Mieliśmy trudne momenty, ale zawsze trzymaliśmy się razem. Cały czas wierzyliśmy i uważam, że zasłużyliśmy, aby się utrzymać – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.