Mihajlović: Przegranie tego meczu to absurd

sports news

Bologna FC przegrał na wyjeździe z AS Romą 1:2 w poniedziałkowym meczu Serie A. Sinisa Mihajlović, trener gości, był bardzo rozczarowany, że jego podopieczni w stolicy nie zdobyli choćby punktu.

– Jeśli nie wykorzystujesz swoich szans przeciwko Romie, to wtedy przy pierwszej okazji zostaniesz za to skarcony – powiedział po spotkaniu Mihajlović.

– Stworzyliśmy sobie siedem, może osiem, dobrych sytuacji. Przegranie tego meczu to absurd, a remis też nie byłby dla nas idealny. Nie mogę winić swoich zawodników. Mogę im jedynie podziękować za rozegranie świetnego spotkania – dodał.

– Musimy poprawić finalizację akcji. Ważne jest jednak to, że drużyna ma swoją tożsamość. Jesteśmy na właściwej drodze – podkreślił.

Jego podopieczni zajmują 18. miejsce w tabeli. Do bezpiecznej strefy tracą trzy punkty. W następnej kolejce zmierzą się u siebie z liderującym Juventusem Turyn.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.