Mina będzie pauzował kilka tygodni

sports news

Everton potwierdził dzisiaj oficjalnie za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej, że Yerry Mina będzie pauzował przez najbliższych kilka tygodni.

Mina doznał na jednej z sesji treningowych kontuzji mięśnia.

– Everton FC potwierdza, że Yerry Mina najbliższe kilka tygodni spędzi w gabinetach lekarskich z powodu odnowienia kontuzji mięśnia czworogłowego – czytamy w oficjalnym oświadczeniu klubu.

– 25-latek przechodzi obecnie rehabilitacje i jest pod opieką klubowych lekarzy. Robi znaczne postępy, które pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość, jeśli chodzi o jego szybszy powrót na murawę – dodał klub.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.