Miroslav Klose asystentem Hansiego Flicka

sports news

Miroslav Klose będzie od 1 lipca 2020 roku, nowym asystentem trenera Hansiego Flicka. Umowa z byłym napastnikiem obowiązuje do 30 czerwca 2021 r.

– Bardzo się cieszymy, że Miro zdecydował się przejść z Campusu Bayernu do zawodowej piłki. Jest najbardziej utytułowanym, niemieckim napastnikiem ostatnich 15-20 lat. Jestem przekonany, że skorzystają na tym szczególnie nasi napastnicy. Miro był kandydatem, które chciał mieć przy sobie Hansi Flick – powiedział prezes Bayernu, Karl-Heinz Rummenigge.

– Naprawdę nie mogę się już doczekać podjęcia nowego zadania. Z Hansim znamy się bardzo dobrze, ufamy sobie zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Dla mnie to kolejny krok w mojej karierze trenera. Mam nadzieję, że dzięki mojemu doświadczeniu, będę mógł wnieść istotny wkład w to, że FC Bayern osiągnie swoje sportowe cele – powiedział Klose.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…