Ronald Koeman: Czuję się zdrowy jak ryba

sports news

– W miniony weekend ja, moja rodzina i przyjaciele przeżyliśmy szok. Na szczęście lekarze z AMC szybko i cudownie mi pomogli, za co jestem bardzo wdzięczny – napisał Ronald Koeman w oświadczeniu, opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej holenderskiej federacji.

W niedzielę, selekcjoner reprezentacji Holandii, z powodu problemów z sercem znalazł się w szpitalu w Amsterdamie.

– Takie zdarzenia sprawiają, że ponownie stajesz na obie nogi. Wspaniale było zobaczyć, ile osób troszczy się o mnie i jak wiele ciepłych wiadomości otrzymałem. Od znajomych ze świata piłki nożnej, od klubów, ale także od zupełnie nieznanych ludzi. To bardzo mi pomogło i chciałbym wszystkim za to podziękować!

– Obecnie ponownie czuję się zdrowy jak ryba. A to oznacza, że, gdy tylko piłka znów zacznie się toczyć, kopnę ją z całej siły. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali. Spotkamy się wkrótce!” – napisał Koeman.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…