Misr Elmaqasah – Al Ahly – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Misr Elmaqasah – Al Ahly. Typy bukmacherskie do Singla, na niedzielę 11. dzień lipca, wybraliśmy z egipskiej 1. ligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, Al Ahly pokona na wyjeździe Misr Elmaqasah różnicą przynajmniej dwóch bramek.

Nie zamierzamy oczywiście grać finału Euro. Tam wszystko może się zdarzyć, jak to w każdym finale. Jednak gdybyśmy mieli cokolwiek postawić, to wybralibyśmy typ na poniżej 1.5 gola, po kursie 2.50. 

My jednak omijamy finał i wybieramy się na małe derby Kairu. Stawiamy, że odrabiające zaległości ligowe Al Ahly pewnie pokona lokalnego rywala, czyli Misr Elmaqasah i pokryje handicap -1.5 gola. 

W sześciu ostatnich spotkaniach na tym stadionie, miedzy tymi rywalami Al Ahly wygrało aż cztery razy różnicą przynajmniej dwóch goli. Liczymy na podobny scenariusz również w dzisiejszym starciu. 

Misr Elmaqasah – Al Ahly, typ: 2 (handicap -1.5), kurs: 2.02.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Szachtar – Sheriff Tiraspol https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-szachtar-sheriff-tiraspol/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Milan – Liverpool https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-milan-liverpool/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-niedziele-78/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…