Sarpsborg 08 – Bodo/Glimt – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Sarpsborg 08 – Bodo/Glimt. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 17. dzień lipca, wybraliśmy z norweskiej Eliteserien. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Nie dodajemy typów w środku tygodnia (wielu z Was o to pyta), ponieważ, naprawdę nie ma co grać. Nie zamierzamy grać eliminacji do Ligi Mistrzów, ani innych rozgrywek, które nie są warte naszych pieniędzy.

Dziś również gramy nieco na siłę, ale widzimy w tym typie wartość.

Typujemy, że Bodo/Glimt wygra wyjazdowe spotkanie z Sarpsborg 08. Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, piłkarze zespołu gości mogą skupić się na rozgrywkach ligowych. Zaczęli je dobrze, ale ostatnio mają poważne problemy z gromadzeniem punktów. Na wyjazdach nie wygrali trzech meczów z rzędu, co jak na drużynę z aspiracjami jest katastrofą.

Liczymy, że Bodo/Glimt się przełamią i zainkasują komplet oczek. Sarpsborg to ekipa z dołu tabeli, która ma inne cele na ten sezon. Uważamy, że przyjezdni są lepsi piłkarsko i to oni wygrają to starcie.

Sarpsborg 08 – Bodo/Glimt, typ: 2, kurs: 2.28.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”