Mistrz bez zmian, Sajfutdinow z dwuletnią umową

sports news

Fogo Unia Leszno nie zmieni swojej kadry na sezon 2020 – poinformowali mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Trzon zespołu „Byków” nadal stanowić będą Rosjanin Emil Sajfutdinow, który związał się dwuletnią umową, a także Jarosław Hampel, Janusz Kołodziej, Bartosz Smektała, Dominik Kubera, Szymon Szlauderbach, Kacper Pludra oraz Australijczycy Brady Kurtz i Jaimon Lidsey.

– To był świetny sezon w wykonaniu naszych żużlowców, zdobyliśmy trzeci tytuł z rzędu i osiemnasty w historii Klubu. Od początku chcieliśmy, aby wszyscy z naszej drużyny kolejny rok startowali z „Bykiem” na plastronie – podkreślił Piotr Rusiecki.

– Sami zawodnicy są zadowoleni ze współpracy z nami, więc nie było problemów, aby złożyć wszystko w całość jeżeli obie strony wiedzą czego od siebie oczekują. Nad wszystkim czuwał będzie Piotr Baron. Nie spoczywamy na laurach i w sezonie 2020 bronimy złotego medalu! – dodał prezes klubu z Wielkopolski.

(za unia.leszno.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.