Kildemand, Jensen i Chmiel dołączyli do Wybrzeża

sports news

Sześciu zawodników dołączy do kadry Zdunek Wybrzeże Gdańsk przed sezonem 2020 – poinformował klub z Trójmiasta na swojej oficjalnej stronie.

Skład drużyny znad Bałtyku uzupełnią Duńczycy Peter Kildemand i Rasmus Jensen, Rosjanin Aleksandr Kajbuszew, Polacy Robert Chmiel, Piotr Gryszpiński oraz wychowanek Amadeusz Szulist.

Po nieudanym sezonie 2019 doszło w drużynie czerwono-biało-niebieskich do sporej liczby zmian. Pożegnali się Adrian Cyfer, Kim Nillson, Joel Kling, Jonas Seifert-Salk oraz Denis Zieliński, Dominik Majchrzak i Oskar Rowecki. W ich miejsce do Gdańska trafili zawodnicy, którzy mają zapewnić drużynie upragniony awans do fazy play-off.

O trzy miejsca dla obcokrajowców w składzie będą walczyć jeszcze Duńczyk Mikkel Bech oraz Szwed Jacob Thorssell. Miejsce w podstawowym zestawieniu zapewnione mają natomiast Krystian Pieszczek oraz Kacper Gomólski.

(za wybrzezegdansk.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.