Mistrzostwa Europy zdecydują o przyszłości Roberta Moreno

sports news

Robert Moreno w trakcie eliminacji zastąpił na stanowisku selekcjonera reprezentacji Hiszpanii Luisa Enrique, który zrezygnował z powodów osobistych. Luis Rubiales, prezes Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej, powiedział, że o przyszłości Moreno zdecyduje występ „La Furia Roja” na Euro 2020.

Hiszpania jest już pewna awansu z pierwszego miejsca w grupie F. W dziewięciu meczach zdobyła 23 punkty. W poniedziałek na zakończenie eliminacji zagra u siebie z Rumunią. Prezes hiszpańskiej federacji został zapytany o przyszłość selekcjonera.

– Po zakończeniu eliminacji, ocenimy całą sytuację – powiedział Luis Rubiales w rozmowie z dziennikiem „Marca”. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z Roberta. To się nie zmieniło – dodał.

– Kiedy zakończy się turniej finałowy, to wtedy raz jeszcze przyjrzymy się sytuacji – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.