MLS: Remis drużyny Perquisa

Toronto FC zremisowało na wyjeździe 1:1 z New England Revolution w spotkaniu MLS. Cały mecz w drużynie gości rozegrał polski obrońca, Damien Perquis.

Pierwszego gola zdobyli gospodarze. W 14. minucie gry na listę strzelców wpisał się Kelyn Rowe. Wynik na 1:1 ustalił w 58. minucie meczu, Sebastian Giovinco, po asyście Jozy’ego Altidore’a.

Swój mecz wygrał również Sporting Kansas City. Drużyna prowadzona przez Petera Vermesa pokonała na wyjeździe New York Red Bulls 2:0, po bramkach Doma Dwyera i Benny’ego Feilhabera.

Toronto FC zajmuje obecnie ósme miejsce w Konferencji Wschodniej. Ma cztery punkty straty do lidera, którym jest Montreal Impact. Na czele Konferencji Zachodniej jest Sporting Kansas City.