Monchi: Jeszcze nie zdecydowałem o swojej przyszłości

sports news

Monchi rozstał się w piątek z AS Romą. Nastąpiło to zaledwie niecałe 24 godziny po tym, jak „Giallorossi” zwolnili trenera Eusebio Di Francesco.

– Chcę wszystkim podziękować za to, że dostałem szansę pracy tutaj w Romie. Nie mam nic więcej do powiedzenia. Najlepiej jest teraz patrzeć po prostu naprzód – powiedział Monchi w rozmowie z „Pagine Romaniste”.

– Życzę Romie wszystkiego najlepszego na resztę sezonu. Mam nadzieję, że skończą go i zrealizują cel, którym jest zajęcie miejsca w pierwszej czwórce ligowej tabeli – dodał były już dyrektor klubu ze stolicy Włoch.

Media od kilku tygodni donoszą, że Monchi trafi do Premier League i będzie pracował w Arsenalu Londyn. Menedżerem „Kanonierów” jest Unai Emery, z którym współpracował w Sevilli. – Jeszcze nie zdecydowałem o swojej przyszłości – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.