Moreno: Zrobię wszystko, aby wszyscy byli dumni z AS Monaco

sports news

Roberto Moreno, nowy trener AS Monaco w rozmowie z dziennikiem „Mundo Deportvo” zapowiedział, że jest gotowy, by poprowadzić samodzielnie klub.

Hiszpan do tej pory jako pierwszy szkoleniowiec trenował tylko reprezentację swojego kraju. Poprowadził „La Roja” raptem w kilku meczach, ale nie ma obaw przed samodzielną pracą w klubie.

– Moje zasady pracy pozostają niezmienne. Przez dziewięć lat pracowałem jako asystent, co pozwoliło mi uczestniczyć we wszystkich procesach. Czuję się dobrze i pewnie – powiedział Roberto Moreno.

– Zrobię wszystko, aby AS Monaco i właściciele tego klubu byli dumnie ze mnie i zespołu – dodał 42-letni trener.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.