Moreno zastąpił Jardima w AS Monaco

sports news

AS Monaco poinformowało oficjalnie, że Leonardo Jardim nie jest już szkoleniowcem francuskiego klubu. Jego następcą został Roberto Moreno.

Jardim prowadził AS Monaco od stycznia tego roku. Wcześniej został zwolniony w październiku, by po trzech miesiącach wrócić. Nie odmienił jednak drużyny zgodnie z oczekiwania i został ponownie zdymisjonowany.

Jego następcą został Roberto Moreno. Hiszpan podpisał umowę do czerwca 2022 roku.

42-latek w przeszłości był m.in. selekcjonerem reprezentacji Hiszpanii, którą poprowadził w sześciu meczach.

Piłkarzem AS Monaco jest reprezentant Polski Kamil Glik.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.