Mourinho: Widzę siebie jako trenera w Ligue 1

sports news

Jose Mourinho nie wyklucza możliwości podjęcia pracy w jednym z klubów we Francji.

– Widzę siebie jako trenera w Ligue 1 – wyznał Portugalczyk dla „beIN SPORTS”.

– Pracowałem już w czterech różnych krajach. Lubię poznawać różne kultury. Praca w nowych warunkach byłaby fantastycznym doświadczeniem – podkreślił „The Special One”, zwolniony późną jesienią z Manchesteru United.

– Aktualnie jestem spokojny i zrelaksowany. Poświęcam swój czas rodzinie i przyjaciołom. Cierpliwie czekam i mam nadzieję na kolejną szansę powrotu do futbolu – podsumował Mourinho, łączony najczęściej z Paris Saint Germain.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.