Moyes żałuje odejścia z Evertonu

sports news

Szkoleniowiec West Hamu – David Moyes przyznał, że żałuje swojego odejścia z Evertonu do Manchesteru United w 2013 roku.

Moyes po 11 latach pracy na Goddison Park zdecydował się na zastąpienie Alexa Fergusona w ekipie Czerwonych Diabłów.

Moyes finalnie z funkcji trenera Manchesteru został jednak zwolniony jeszcze przed zakończeniem swojego premierowego sezonu w United.

– Żałuję opuszczenia Evertonu, budowaliśmy tam świetny projekt. Nigdy jednak nie będę żałował dołączenia do Manchesteru – przyznał.

– Podczas pracy jako trener zawsze musisz się dobrze bawić, niezależnie od wyników – zakończył.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.