Możdżeń: Nie ma gotowej recepty na pokonanie Korony

sports news

– Korona to bardzo dobrze poukładany zespół. W tym tkwi jego siła – wyznał Mateusz Możdżeń w rozmowie dla oficjalnego serwisu Zagłębia Sosnowiec.

Beniaminek w sobotę spotka się z siódmym aktualnie w tabeli zespołem LOTTO Ekstraklasy i spróbuje odnieść czwarte zwycięstwo w sezonie.

– Korona słynie z tego, że jest bardzo dobrze przygotowana pod względem fizycznym, a do tego dobrana jest odpowiednia taktyka. To wszystko procentuje dobrymi wynikami – podkreślił podopieczny Valdasa Ivanauskasa.

– Zagłębie ma szansę na to, by wygrać z Koroną, zdobyć w sobotę tak cenne dla nas trzy punkty. Jest to możliwe. Nie mam jednak gotowej recepty na to, jak mamy grać, co robić na boisku w konkretnych sytuacjach. To takie wróżenie z fusów. Jak znam Koronę, to oni na pewno zaczną mecz wysokim pressingiem, na który musimy odpowiednio zareagować – stwierdził były piłkarz zespołu z Kielc.

– Mam w tej drużynie sporo przyjaciół i kolegów, sentyment do tego klubu na pewno powróci. Teraz moim klubem jest Zagłębie i wierzę w to, że wygramy z Koroną – dodał Mateusz Możdżeń.

(za zaglebie.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.