Mroczka przejdzie w środę operację w Krakowie

sports news

Kontuzjowany w niedzielnym meczu Artur Mroczka przejdzie w środę 10 kwietnia operację w krakowskiej klinice – poinformowali trzykrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Po serii badań, jakie zostały wykonane podjęto decyzję, że operacja będzie konieczna i korzystna pod kątem dalszej rehabilitacji. Przerwa w startach ma potrwać około miesiąc.

Kontuzja Mroczki stawia całą drużynę przed trudną sytuacją. Zarząd Unii Tarnów jest obecnie w kontakcie z czterema zawodnikami, którzy potencjalnie mogliby zastąpić wychowanka klubu z Grudziądza.

W najbliższym spotkaniu miejsce Mroczki w składzie zajmie junior Przemysław Konieczny.

– Mam ogromną nadzieję, że dzięki pomocy specjalistów Artur szybko wróci do pełni sił. Dwa rozegrane dotąd mecze pokazały, że drużyna jest dobrze przygotowana do sezonu, a zawodnicy będą walczyć w każdym meczu, bo naszym celem jest jak najwyższe miejsce w ligowej tabeli – wyznał Łukasz Sady, prezes „Jaskółek”.

(za unia.tarnow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.