MU jest w stanie wydać 155 mln funtów na duet z Benfiki

sports news

Ruben Dias i Joao Felix mogą latem zamienić Benfikę Lizbona na Manchester United – informuje brytyjski dziennik „Daily Mail”.

„Czerwone Diabły” są gotowe wyłożyć aż 155 mln funtów na transfery 21-letniego obrońcy reprezentacji Portugalii oraz jego dwa lata młodszego klubowego kolegi, który jest napastnikiem.

Ruben Dias w pierwszej drużynie „Orłów” z Lizbony zaliczył dotychczas 71 spotkań, w których strzelił sześć bramek. Na swoim koncie ma sześć występów w kadrze Portugalii.

Joao Felix natomiast zanotował dotychczas 28 spotkań w koszulce dwukrotnych triumfatorów Klubowego Pucharu Europy. Zdobył w nich jedenaście bramek. Na swoim koncie ma również trzynaście występów w trzech kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Portugalii. Zdobył w nich cztery bramki.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.