Nagelsmann: Nie jesteśmy zadowoleni

sports news

Trener RB Lipsk – Julian Nagelsmann nie był zadowolony z wczorajszego remisu jego drużyny w meczu z Paderborn na własnym boisku.

– Dla nas remis z taką drużyną na własnym boisku to za mało. W pierwszej połowie nie graliśmy dobrze, ale było widoczne zaangażowanie i pasja. To okazało się jednak zbyt mało – przyznał.

– Z czerwoną kartką odniesienie zwycięstwa było jeszcze trudniejszym zadaniem. Wiedzieliśmy, że Paderborn będzie chciało wykorzystać swoją szansę i żałujemy tego meczu. Musimy zrehabilitować się w piątkowym meczu z Hoffenheim – dodał Nagelsmann.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.