Navas żąda w nowym klubie trzyletniej umowy i podwyżki

sports news

Keylor Navas pozostanie na kolejny sezon w Realu Madryt – informuje dziennik „AS”.


Kostarykanin miał opuścić „Królewskich”, po tym jak trener Zinedine Zidane ogłosił, że bramkarzem numerem jeden w rozgrywkach 2019/20 będzie Belg Thibaut Courtois.

Trzykrotny triumfator Ligi Mistrzów z „Los Blancos” czekał cierpliwie na oferty z innych klubów, ale na wysokie wymagania Latynosa, który żąda przynajmniej trzyletniej umowy i wynagrodzenia na poziomie siedmiu milionów euro rocznie, zareagowały jedynie Manchester United i Paris Saint-Germain.

32-latek na mocy aktualnej umowy z Realem Madryt, która wygasa dopiero za dwa lata, zarabia obecnie pięć milionów euro rocznie. Kostarykanin był gotowy odejść, ale pod warunkiem spłacenia zobowiązań, wynikających z kontraktu. „Królewscy” nie są do tego skłonni i dlatego prawdopodobnie pozostanie zmiennikiem Courtois w nowym sezonie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB