NBA: Bucks wygrali 37 mecz w sezonie

Koszykarze Milwaukee Bucks wygrali u siebie z Boston Celtics 128:123 w czwartkowym meczu NBA. Dla Kozłów to 37 wygrana w sezonie.

Zespół z Milwaukee od początku spotkania objął prowadzenie i sukcesywnie je powiększał. W drugiej kwarcie gospodarze mieli nawet 27 punktów przewagi. W kolejnych minutach Celtics potrafili jednak zniwelować straty do 8 punktów. W końcówce spotkania cały czas zmniejszali przewagę Bucks, ale ostatecznie nie udało im się odwrócić losów meczu.

W drużynie z Fiserv Forum najskuteczniejszy był Janis Andetokunmbo, który zdobył 32 punkty i zaliczył 17 zbiórek. W zespole z Bostonu najlepszy w ataku był Kemba Walker, autor 40 punktów.

Koszykarze Milwaukee Bucks wygrali 37 mecz w sezonie i są liderem Konferencji Wschodniej, mają najlepszy bilans w całej lidze.

Boston Celtics zajmuje trzecie miejsce na Wschodzie z dorobkiem 27 wygranych i 13 przegranych.