NBA: Bucks wygrali siedemnasty mecz z rzędu

Koszykarze Milwaukee Bucks kontynuują niesamowitą serię zwycięstw. Z piątku na sobotę pokonali na wyjeździe Memphis Grizzlies 127:114 i zanotował siedemnastą wygraną z rzędu.

Bucks na początku spotkania zbudowali sobie kilka punktów przewagi, którą potem utrzymywali. W drugiej kwarcie gospodarze zdołali ich jednak dogonić i przez chwilę to oni prowadzili.

W trzeciej odsłonie spotkania Grizzlies wygrywali już dziesięcioma punktami. Ostatnia kwarta należała jednak do zawodników z Milwaukee, którzy w końcówce udowodnili swoją wyższość, wygrywając ostatecznie 127:114.

Gospodarzom nie pomogła skuteczna gra Jarena Jacksona, który rzucił 43 punkty. W barwach gości jak zawsze w ofensywie brylował Janis Andetokunmbo, autor 37 punktów i 11 zbiórek.

Dla Bucks to już siedemnaste zwycięstwo z rzędu, są najlepszym zespołem w Konferencji Wschodniej i obok Los Angeles Lakers w całej lidze. Obie ekipy mają bilans: 23 zwycięstwa i 3 porażki.

Koszykarze z Memphis są na trzynastej pozycji na Zachodzie.