Skowronek: Pokazaliśmy futbol, którego brakowało w ostatnich meczach

sports news

Artur Skowronek, trener Wisły Kraków po wygranej z Pogonią Szczecin (1:0) przyznał, że zwycięstwo nad liderem to dopiero początek drogi do sukcesu na koniec sezonu. Celem “Białej Gwiazdy” jest utrzymanie w PKO Ekstraklasie.

– Myślę, że kluczowym hasłem na dzisiaj jest „wreszcie”. Pokazaliśmy, że kiedy zespół walczy, nie poddaje się, potrafi wygrać wiele – powiedział Artur Skowronek, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Pokazaliśmy futbol, którego brakowało w ostatnich meczach. Wszyscy przygotowaliśmy drużynę do dzisiejszego meczu – każdy z pracowników i członków zespołu dał naszym graczom wsparcie i zbudował ich pozytywną mentalność – dodał trener.

– Chociaż doskonale wiem, że zwycięstwo z Pogonią to dopiero początek niezwykle długiej drogi, mam nadzieję, że ten sukces będzie dla nas przysłowiowym „pozytywnym kopem”, który popchnie nas w kierunku wyznaczonego celu – podsumował szkoleniowiec “Białej Gwiazdy”.

(za:wisla.krakow.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Middlesbrough – Coventry https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-middlesbrough-coventry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atletico Madryt – Salzburg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atletico-madryt-salzburg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lokomotiw – Bayern https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lokomotiw-bayern/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…