NBA: Joel Embiid przejdzie operację ręki

sports news

Joel Embiid ma uszkodzone więzadło w śródręczu. Środkowy Philadelphia 76ers w piątek ma przejść operację lewej dłoni – donosi Tim Bontemps z „ESPN”.

Center koszmarnie wyglądającej kontuzji przemieszczenia palca nabawił się w pierwszej kwarcie poniedziałkowego meczu z Oklahoma City Thunder. Koszykarz udał się do specjalisty i w piątek ma przejść operację.

Na szczęście dla zawodnika i jego drużyny nie jest to ręka rzucająca. To oznacza, że jego przerwa w grze może nie być specjalnie długa. Jego stan zdrowia ma zostać ponownie oceniony za około 1-2 tygodnie.

Sixers zajmują piąte miejsce w Konferencji Wschodniej z bilansem 25-14. W najbliższym meczu zmierzą się na wyjeździe z Dallas Mavericks. – Bez niego po prostu jesteśmy inną drużyną. Nikt nie płacze. Ani ja, ani żaden z moich zawodników. Musimy patrzeć co przed nami – podkreślił trener Brett Brown.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.