NBA: Milwaukee Bucks kontynuują zwycięską passę

W meczu NBA rozegranym z piątku na sobotę koszykarze Milwaukee Bucks pokonali na wyjeździe Dallas Mavericks 122:107. „Kozły” są najlepszym zespołem w całej lidze.

Maverick nie zdołali zepchnąć koszykarzy z Milwaukee ze zwycięskiej ścieżki. Po pierwszej remisowej kwarcie, w kolejnej goście wypracowali sobie trzynaście punktów przewagi. W trzeciej odsłonie spotkania gospodarze zmniejszyli straty, w ostatniej kwarcie to Bucks ponownie dominowali na parkiecie i ostatecznie wygrali 122:107.

W zwycięskim zespole najskuteczniejszy był Janis Antetokunmpo, autor 29 punktów i 17 zbiórek. W ekipie Mavericks najlepiej w ataku poradził sobie Luka Doncić, który zdobył 20 punktów.

Milwaukee Bucks przedułżyło serię zwycięstw do sześciu. W ostatnich trzynastu meczach „Kozły” przegrały tylko raz. Prowadzą w Konferencji Wschodniej i są najlepszą drużyną w całej lidze.

Dallas Mavericks to jedenasty zespół na Zachodzie.