NBA: Tony Parker zakończył swoją karierę

sports news

Tony Parker ogłosił w poniedziałek, że zakończył swoją karierę – informuje “L’Equipe”.

37-letni koszykarz czterokrotnie triumfował w rozgrywkach NBA z San Antonio Spurs.

Francuz poprowadził ekipę z Teksasu do wywalczenia mistrzowskich pierścieni w latach 2003, 2005, 2007 i 2014. Trzeci triumf zwieńczył również wyróżnieniem MVP Finałów.

Parker wywalczył również cztery medale z kadrą “Trójkolorowych”. Najcenniejszym był złoty krążek w mistrzostwach Europy w 2013 roku, kiedy to został również MVP turnieju. Na parkietach zaliczył w sumie dwadzieścia profesjonalnych sezonów.

Francuz rozpoczynał karierę w Paris Basket Racing, skąd przeniósł się w 2001 roku do San Antonio Spurs, gdzie spędził w sumie siedemnaście lat z przerwą na występy w ASVEL Lyon-Villeurbanne w 2011 roku, gdy w NBA trwał lockout. Ostatni sezon reprezentował Charlotte Hornets.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Dania – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dania-francja-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Czechy – Portugalia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-czechy-portugalia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…