Neuer: W Bawarii czuję się jak w domu

sports news

Manuel Neuer po przedłużeniu umowy z Bayernem Monachium przyznał w rozmowie z oficjalną stroną klubu, że w Bawarii czuję jak w domu.

– W ostatnich tygodniach, z powodu pandemii koronawirusa nie chciałem podejmować decyzji, ponieważ nikt nie wiedział, czy, kiedy i jak będzie kontynuowany sezon – powiedział Manuel Neuer.

– Dla mnie ważne było także, aby kontynuować współpracę z naszym trenerem bramkarzy Tonim Tapaloviciem. Teraz zostało to rozwiązane, więc patrzę w przyszłość z wielkim optymizmem – dodał Niemiec.

– W Bawarii czuję się bardzo dobrze i jak u siebie w domu. FC Bayern to jeden z najlepszych klubów piłkarskich w Europie – wyznał 34-letni golkiper.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.