Frederic Sammaritano na dłużej w Dijon

sports news

Frederic Sammaritano podpisał nową umowę z Dijon FCO – poinformował oficjalnie francuski klub. Teraz kontrakt pomocnika obowiązuje do czerwca 2021 roku.

Dotychczasowa umowa 34-latka wygasała z końcem czerwca tego roku. Doświadczony pomocnik pozostanie jednak graczem ekipy ze Stade Gaston Gerard również w kolejnym sezonie.

W obecnych, zakończonych wcześniej rozgrywkach Frederic Sammaritano rozegrał 13 meczów, strzelił dwa gole i zanotował dwie asysty.

Ofensywny pomocnik występuje w Dijon od 2015 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.