Nice 1. Liga: Wybrzeże podejmie Orła tydzień później

sports news

Nie 26 maja, a dopiero pierwszego lub drugiego czerwca żużlowcy Zdunek Wybrzeża podejmą w Gdańsku drużynę Orła Łódź – poinformował oficjalny serwis klubu z Trójmiasta.

Na prośbę działaczy z centralnej części Polski zamianie uległa bowiem kolejność rozegrania meczów siódmej i ósmej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Tym samym po pojedynku z Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski gdańskich kibiców czeka miesięczny rozbrat z ligowym ściganiem na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego.

Pierwotnie żużlowcy Zdunek Wybrzeże mieli zmierzyć się z drużyną z Łodzi w ramach siódmej kolejki dwudziestego szóstego maja w Gdańsku, natomiast w ramach ósmej rundy pierwszego lub drugiego czerwca w Łodzi. Jednakże działacze Orła wystąpili z wnioskiem o zmianę kolejności rozegrania tychże spotkań, na co zgodę wydały zarówno gdański klub, jak i Główna Komisja Sportu Żużlowego.

Wobec powyższego obie drużyny najpierw zmierzą się na torze w Łodzi (26 maja), a następnie w czerwcu w Gdańsku.

(za wybrzezegdansk.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.