Niemcy zrehabilitują się za mecz z Polską

Niemcy zrehabilitują się za mecz z Polską
Oceń

Witam !


Wczoraj nie podawałam swojego typu, ponieważ spodziewałam się dużych niespodzianek. I nie pomyliłam się ! Islandia skompromitowała Holandię, Łotwa zatrzymała Turcję, a Włosi wymęczyli 1:0 na Malcie. Powiedzcie mi – co się dzieje z europejskimi potęgami ? A może co sprawia, że Ci malutcy równają do najlepszych?

Dziś wszyscy będziemy kibicować reprezentacji Polski ! Nasze Orły mają szanse pokonać Szkocję i mieć po trzech kolejkach aż 9 punktów. Uważam jednak, że nie będzie to łatwe spotkanie, a wynik może okazać się gorszy niż w starciu z Niemcami. Typuję małą liczbę goli i wynik w przedziale [1:0, 0:0, 0:1], choć oczywiście tak jak Wy liczę na zwycięstwo „biało-czerwonych”. Spodziewam się również overa kartkowego (3,5).

W drugim meczu naszej grupy Niemcy zagrają z Irlandią. Podrażniona duma mistrzów świata powinna dać się we znaki. Obstawiam, że drużyna Joachima Loewa wygra przekonująco, przynajmniej różnicą dwóch goli. To mój typ na wtorkowy wieczór z eliminacjami do Euro 2016.

Niestety misiaki, ale muszę już mykać, gdyż obowiązki wzywają. Za kilka godzin wyruszam na bardzo ważny mecz ligowy (ten z kategorii o „6 punktów”) i nie mam czasu na dłuższą pogawędkę. Trzymajcie kciuki i do usłyszenia wkrótce !

Mój typ:

Niemcy – Irlandia: hc -1,5 Niemcy (1,70)

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Qiang Wang – Anastasija Sevastova https://t.co/PCocE9HLGG #ausopen #picks

Kupon na piątek 18.01. z kursem 7.77. https://t.co/7pKz7ZEFG9 #picks

Overy na piątek 18.01. https://t.co/4X0qtIzYaG #picks

Load More…