Rooney i Welbeck załatwią Estonię, Anglia wygra z handicapem !

Rooney i Welbeck załatwią Estonię, Anglia wygra z handicapem !
Oceń

Cześć chłopaki !


Wczoraj zapewne długo świętowaliście historyczne zwycięstwo Polaków z Niemcami. Przyznam szczerze, że i ja udałam się na małą imprezkę, bo przecież nie sposób wysiedzieć w domu, kiedy za oknem słychać głośne przyśpiewki kibiców. Dziś kolejny dzień z eliminacjami, podczas którego zamierzam śledzić dwa mecze: Luksemburg – Hiszpania oraz Estonia – Anglia.

Nie wyobrażam sobie, by podopieczni Vicente Del Bosque mogli stracić bramkę w pojedynku z futbolowym kopciuszkiem. Liczę na efektowną wygraną La Furia Roja, za która trzymam kciuki. Hiszpania powinna wygrać co najmniej 4:0.

Moim typem na dziś jest jednak kurs z innego meczu: Estonia – Anglia. Uważam, że odmłodzona kadra Synów Albionu poradzi sobie i wygra na wyjeździe z maleńkim przeciwnikiem, który z roku na rok staje się coraz groźniejszy. Ostatnie pojedynku obu drużyn kończyły się zwycięstwami Anglików 3:0 i 3:0, dlatego dziś nie powinno być inaczej. Typuję Anglię z handicapem – wysoki kurs 1,88. Sądzę również, że w tym spotkaniu może zostać pokazana czerwona kartka.

Mój typ:

Estonia – Anglia: hc -1,5 Anglia (1,88)

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NBA: Dubel na czwartek 17.01. z kursem 2.43. https://t.co/xnLpGq72kj #picks

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Load More…