Rooney i Welbeck załatwią Estonię, Anglia wygra z handicapem !

Cześć chłopaki !

Wczoraj zapewne długo świętowaliście historyczne zwycięstwo Polaków z Niemcami. Przyznam szczerze, że i ja udałam się na małą imprezkę, bo przecież nie sposób wysiedzieć w domu, kiedy za oknem słychać głośne przyśpiewki kibiców. Dziś kolejny dzień z eliminacjami, podczas którego zamierzam śledzić dwa mecze: Luksemburg – Hiszpania oraz Estonia – Anglia.

Nie wyobrażam sobie, by podopieczni Vicente Del Bosque mogli stracić bramkę w pojedynku z futbolowym kopciuszkiem. Liczę na efektowną wygraną La Furia Roja, za która trzymam kciuki. Hiszpania powinna wygrać co najmniej 4:0.

Moim typem na dziś jest jednak kurs z innego meczu: Estonia – Anglia. Uważam, że odmłodzona kadra Synów Albionu poradzi sobie i wygra na wyjeździe z maleńkim przeciwnikiem, który z roku na rok staje się coraz groźniejszy. Ostatnie pojedynku obu drużyn kończyły się zwycięstwami Anglików 3:0 i 3:0, dlatego dziś nie powinno być inaczej. Typuję Anglię z handicapem – wysoki kurs 1,88. Sądzę również, że w tym spotkaniu może zostać pokazana czerwona kartka.

Mój typ:

Estonia – Anglia: hc -1,5 Anglia (1,88)