Nijmegen – Almere – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś

Nijmegen – Almere. Typy bukmacherskie do Singla, na niedzielę 20. dzień września, wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Nie ma co ukrywać, że mijający tydzień nie był zbytnio udany, dlatego w takich chwilach mamy dwa wyjścia. Albo odpuścić typowanie i zrobić sobie przerwę, albo spróbować wyjść z dołka, kolejnymi typami. Co ciekawe jeszcze nigdy nie wybraliśmy opcji nr 1, dlatego ruszamy w nowy tydzień z nowymi typami. Liczymy, że zła passa wreszcie nas opuści.

Dziś zostajemy w Holandii, ale przenosimy się do Eerste Divisie. Typujemy, że w spoktaniu NEC Nijmegen z Amlere City padną przynajmniej cztery bramki.

Aż sześć razy w ostatnich siedmiu meczach między tymi drużynami, pokrywana była linia 3.5 gola. Dlatego spodziewamy się, że dziś również zobaczymy cztery gole.

Nijmegen – Almere, typ:  powyżej 3.5 gola, kurs: 2.12.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Lyngby – Odense https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lyngby-odense/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Aston Villa – Leeds https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-aston-villa-leeds/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-41/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…