Niklas Stark musi przejść ponowną kwarantannę

sports news

Piłkarz Herty Berlin Niklas Stark nie może wrócić do treningów z drużyną. Zawodnik miał kontakt z osobą chorą na koronawirusa i musi poddać się ponownej, 14-dniowej kwarantannie.

Po tym jak w marcu u jednego z piłkarzy Herthy wykryto koronawirusa, cały zespół musiał pozostawać w izolacji przez dwa tygodnie.

Kiedy w poniedziałek wszystkie kluby Bundesligi wznowiły treningi, w Berlinie zabrakło na nim Niklasa Starka. 24-letni piłkarz miał kontakt z osobą, która była zarażona i musi ponownie odbyć kwarantannę.

Dodatkowej izolacji będzie musiał się poddać również jego kolega z drużyny Marius Wolf, który także miał kontakt z osobą zarażoną koronawirusem.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.