Nikola Kuveljić w Wiśle Kraków

sports news

Nikola Kuveljić został nowym zawodnikiem Wisły Kraków – poinformował oficjalnie klub z PKO Ekstraklasy. Pomocnik został wypożyczony do końca sezonu.

Kuveljić w rundzie jesiennej był zawodnikiem klubu FK Javor-Matis Ivanjica. Rozegrał 18 meczów, strzelił trzy gole i zanotował dwie asysty.

Z tego zespołu został wypożyczony do Wisły Kraków. „Biała Gwiazda” po sezonie zdecyduje czy Serb pozostanie na Reymonta dłużej. W umowie jest zapis o możliwości podpisania trzyletniego kontraktu z pomocnikiem.

W oficjalnym komunikacie krakowski klub poinformował, że zostały już zabezpieczone na ten cel pieniądze w budżecie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.