Noval: Vinicius od początku imponował

sports news

Dyrektor Flamengo – Carlos Noval nie ma wątpliwości co do przyszłości Viniciusa Juniora w zespole Realu Madryt.

– Vinicius trafił do Flamengo jak miał 9 lat. Na początku skierowaliśmy go do ekipy futsalowej. Od pierwszej spojrzenia na niego, wiedziałem, że ma w sobie coś wyjątkowego – przyznał dyrektor brazylijskiego klubu.

– Od początku świetnie dogadywał się z kolegami z drużyny. Zawsze miał wielki szacunek dla kolegów. Na boisku imponował magią, był niezwykle kreatywny i odważny. Do każdego meczu podchodził na luzie, bez przesadnego strachu nad przeciwnikiem – dodał Noval.

Vinicius Junior do Realu Madryt trafił w 2018 roku za 45 milionów euro.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.