AS Roma uhonoruje pracowników służby zdrowia

sports news

Działacze AS Roma zdecydowali, że w pierwszym meczu Serie A, który ostanie rozegrany na Stadio Olimpico z udziałem publiczności, uhonorowani zostaną pracownicy służby zdrowia.

“Oferujemy 5 tysięcy darmowych biletów, aby okazać naszą wdzięczność za bezinteresowną pomoc w walce z wirusem. Podczas tego meczu uhonorujemy wszystkich pracowników służby zdrowia” – poinformował rzymski klub.

Oprócz przekazania biletów, AS Roma prowadzi w mediach społecznościowych kampanię “Bohaterowie”, w której zbiera pieniądze, potrzebne na zakup wyposażenia szpitali. Do niedzieli zebrano ponad 530 tysięcy euro.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.