Nowak: Cracovia to wymagający zespół

sports news

Trener Miedzi Legnica Dominik Nowak liczy na kolejne punkty swoich podopiecznych w piątkowej konfrontacji z Cracovią w ramach 29. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

– Było zdecydowanie mało czasu na odpoczynek i regenerację oraz treningi wyrównawcze dla zawodników, którzy mniej grali – wyznał Nowak dla oficjalnego serwisu klubu z Dolnego Śląska.

– Zdecydowanie wiemy, że musimy zacząć punktować. Musimy szukać zwycięstw. Determinacja na boisku powinna pozwolić nam wygrać, niezależnie od przeciwnika, czy ma o dobrą passę, czy nie. Ta liga pokazuje ponownie, że każdy może wygrać z każdym – podkreślił opiekun beniaminka.

– Po spotkaniu ze Śląskiem było dużo pozytywów, dużo elementów o których rozmawialiśmy z piłkarzami. Poszukamy najlepszych rozwiązań, aby to spotkanie przy wsparciu naszych kibiców wygrać – stwierdził trener Miedzi.

– Cracovia to zespół dobrze grający, który ma swoje atuty. Na wiosnę prezentują się najlepiej. Jest to wymagający zespół. Bardzo dobrym elementem jest w ich grze szybki atak. My musimy się im przeciwstawić – podsumował Dominik Nowak.

(za miedzlegnica.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.