Nowak: Musimy mieć w sobie złość

sports news

– Zostały nam trzy mecze i każdy jest istotny. Po drodze mamy jeszcze puchar. Musimy wygrywać i zdobywać punkty – wyznał Dominik Nowak w rozmowie z oficjalnym serwisem Miedzi Legnica.

Beniaminek LOTTO Ekstraklasy w najbliższy wtorek zagra na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław, z którym jesienią przegrał u siebie w derbach regionu aż 0:5.

– Musimy się zrewanżować za ten mecz. Musimy mieć w sobie złość przed tym rewanżem. Wtedy zaważył początek meczu. Nie możemy skupiać się na Śląsku, ale na naszej dobrego grze i pokazać sto procent umiejętności – podkreślił opiekun Miedzi.

– Nie grać tylko na 0:0, ale być bardziej skoncentrowanym na działaniach i zadaniach indywidualnych. Skupić się na dynamice gry, abyśmy wrócili do gry z przekonaniem, że możemy wszystko wygrywać – zdradził swoją receptę na sukces opiekun Miedzi.

– Śląsk bazuje na stałych fragmentach gry, gdzie będziemy musieli być dobrze skoncentrowani. To będzie najważniejsze. Jest to drużyna dobrze zorganizowana w defensywie. Na pewno będzie to dla nas szybki i agresywny mecz. Musimy dobrze współpracować i ufać sobie na boisku – podsumował Dominik Nowak.

(za miedzlegnica.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.