Pawlicki: Tor w Gorzowie pozwala na dużo walki

sports news

Przemysław Pawlicki nie krył zadowolenia po wygranej w Memoriale im. Edwarda Jancarza, który odbył się tradycyjnie na torze w Gorzowie.

Wychowanek Unii Leszno w finale imprezy pokonał Bartosza Zmarzlika, który był najskuteczniejszy po rundzie zasadniczej turnieju. Miejsce na podium wywalczył także Kacper Woryna, a czwarty był ostatecznie Szwed Antonio Lindbaeck.

Starszy z braci Pawlickich zdradził swoją receptę na sukces. – Szybko wystartować oraz szybko pokonywać łuki i proste. Tor był przygotowany do walki. Może nie było widać sporo mijanek, ale nie było dużych odległości pomiędzy zawodnikami. Finał to pokazał – podkreślił zawodnik MrGarden GKM Grudziądz.

– Bartosz był bardzo szybki, ale udało mi się utrzymać prowadzenie. Zawsze mówiłem, że lubię się ścigać w Gorzowie. Mam nadzieję, że taki tor w tym sezonie będzie również przygotowywany na zawody ligowe – chwalił reprezentant Polski organizatorów turnieju.

– Tej walki będzie dużo, bo ten gorzowski owal na to pozwala. Tor był troszeczkę twardszy, ale jest początek sezonu i nie ma co się dziwić. Róbmy takie tory, aby zawodnicy się spokojnie wjechali – podsumował Przemysław Pawlicki.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.