Nowe terminy finałów IMP i MIMP

sports news

Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski odbędzie się w tym roku w niedzielę 19 lipca – poinformował Polski Związek Motorowy na swojej oficjalnej stronie.

Pierwotnie turniej w Lesznie planowano 26 lipca, ale ostatecznie zdecydowano się przełożyć zawody na obiekcie im. Alfreda Smoczyka.

Dzień wcześniej odbędzie się natomiast finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Impreza w Zielonej Górze miała się odbyć w sobotę 25 lipca. Nowy termin tych zawodów przesunięto jednak na piątek.

Indywidualnym Mistrzem Polski w 2019 roku został Janusz Kołodziej. Młodzieżowym krajowym czempionat zakończył się natomiast zwycięstwem Jakuba Miśkowiaka.

(za pzm.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.