Nurse: Na razie nie myśleliśmy o tym, że możemy zdobyć mistrzostwo

sports news

Toronto Raptors są już o jedno zwycięstwo od historycznego mistrzostwa w NBA. Nick Nurse, trener drużyny z Kanady, powiedział, że do meczu numer pięć Finałów 2019 jego zespół podejdzie jak do każdego w tych playoffach.

– Przede wszystkim musimy utrzymać koncentrację. Trzeba poprawić kilka rzeczy i dokonać pewnych zmian. Trzeba wykonać swoją pracę. Wiemy jaki jest wynik serii i teraz chcemy podejść do tego w taki sposób, że został nam ten jeden mecz – powiedział Nick Nurse. Jego podopieczni w serii do czterech zwycięstw prowadzą 3-1.

– Na razie nie myśleliśmy o tym, że możemy zdobyć mistrzostwo. Musimy wygrać ten jeszcze jeden mecz. Przez całe playoffy staraliśmy się robić tak, że chcemy wygrać każde kolejne spotkanie – podkreślił.

– Do tej pory bardzo dobrze reagowaliśmy po zwycięstwach w poprzednich rundach. Nasz kolektyw, mądrość i doświadczenie sprawiało, że dobrze podchodziliśmy do kolejnych spotkań. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało w poniedziałek. Mamy jednak jeszcze wiele do poprawy i postaramy się to zrobić, aby mieć szansę na zwycięstwo w tym spotkaniu – zaznaczył.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.