Obafemi przedłużył kontrakt z Southampton FC

sports news

Michael Obafemi przedłużył kontrakt z Southampton FC – poinformował klub z południa Anglii na swojej oficjalnej stronie.

Osiemnastoletni napastnik reprezentacji Irlandii związał się z popularnymi „Świętymi” trzyipółletnią umową, obowiązującą do końca czerwca 2022 roku.

Michael Obafemi na swoim koncie ma jeden występ w reprezentacji Irlandii. W koszulce „Świętych zaliczył dotychczas sześć spotkań, w których strzelił jednego gola.

Southampton FC otwiera aktualnie strefę spadkową klasyfikacji Premier League. „Święci” tracą punkt do zajmującego siedemnaste miejsce w tabeli Cardiff City AFC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.