Oezil: Nie zamierzam odchodzić z Arsenalu

sports news

Media ostatnio donosiły, że Arsenal FC chce sprzedać Mesuta Oezila. Niemiecki pomocnik nie zamierza jednak opuszczać „Kanonierów”.

– Kiedy podpisałem nowy kontrakt, to bardzo dokładnie to przemyślałem. To była jedna z najważniejszych decyzji w mojej karierze. Nie chciałem tutaj zostać na rok, czy też dwa. Chciałem związać swoją przyszłość z Arsenalem i klub chciał tego samego – powiedział Oezil, cytowany przez „Sky Sports”.

– Można przechodzić przez trudny okres, ale to nie jest powód, aby stąd uciekać. Będę tutaj przynajmniej do 2021 roku – podkreślił środkowy pomocnik.

– Oczywiście jestem sfrustrowany, kiedy nie gram z powodu choroby, a ludzie wtedy pytają, czy to jest prawda. Tak było kilka razy, zwykle zimą, ale co ja miałem wtedy zrobić? – dodał.

Oezil w obecnym sezonie wystąpił w jednym meczu Premier League i jednym spotkaniu w Pucharze Ligi Angielskiej, spędzając na murawie 142 minuty. Jego kontrakt z Arsenalem obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.