Oficjalnie: Z wraku awionetki wydobyto ciało Emiliano Sali

sports news

Emiliano Sala nie żyje, a potwierdziła to oficjalnie policja z brytyjskiego hrabstwa Dorset. Z samolotu, który wpadł do Kanału La Manche wydobyto ciało argentyńskiego piłkarza.

Zawodnik 21 stycznia leciał awionetką do Cardiff. Wcześniej sfinalizował transfer z FC Nantes i leciał do walijskiego klubu, aby grać w Premier League. Awionetka jednak zniknęła z radarów.

W poniedziałek odnaleziono wrak samolotu, a w środę wieczorem ciało zawodnika. „Ciało przywiezione do Portland Port, w czwartek 7 lutego 2019 roku, zostało oficjalniej zidentyfikowane, że jest to profesjonalny piłkarz Emiliano Sala” – czytamy w oświadczeniu.

Napastnik został kupiony przez „Bluebirds” na zasadzie transferu definitywnego za około 15 milionów funtów. Z walijskim klubem podpisał kontrakt do końca czerwca 2022 roku. Miał 28 lat.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.