Oglądaj i stawiaj zakłady na French Open w Bet365.

French Open 2016 rozpocznie się w niedzielę 22. maja. Z tej okazji Bet365 oferuje Wam promocję zakładów na żywo.

W przekazie na żywo w Bet365 będziecie mogli zobaczyć ponad 300 meczów w czasie trwania turnieju. Wydarzenia te będzie można oglądać na komputerze, a także na tabletach i urządzeniach mobilnych iOS i Android. Wystarczy się zalogować na swoje konto, kliknąć na link „Na żywo’, który znajduje się u góry, na stronie głównej i wybrać mecz, który chcecie oglądać.

Ponad 30 opcji zakładów na żywo będzie dostępnych na każdy mecz, w tym takie rynki, jak: zwycięzca następnego punktu, zwycięzca następnego gema, zwycięzca następnego seta i zwycięzca meczu.

Bonus Tenisowy Bet365 będzie obowiązywał podczas trwania turnieju, oferując szansę na zdobycie bonusu aż do 50% od Twoich wygranych dla przedmeczowych zakładów akumulowanych zawierających 2 lub więcej selekcji na rynki: wygra mecz, zwycięzca pierwszego seta i zakładów na set dla meczów pojedynczych i podwójnych. Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Bonus również obowiązuje dla meczów pojedynczych i podwójnych dla wszystkich Wielkich Szlemów, turniejów ATP, WTA lub Challenger Tour, jak również dla pojedynczych i podwójnych meczów z Pucharu Davisa, Fed Cup i Pucharu Hopmana. Ten bonus nie będzie miał zastosowania, jeśli funkcja „Zamknij zakład” została wykorzystana do zamknięcia całego zakładu. Tam gdzie stawka została częściowo zamknięta, bonus zostanie obliczony na podstawie pozostałej części aktywnej stawki i maksymalny bonus jaki możecie otrzymać wynosi 100.000 GBP lub równowartość w innej walucie. Kombinacje zakładów z bonusami takimi, jak Lucky 15 i Lucky 31 nie liczą się do tej oferty, szczegółowy regulamin można zobaczyć tutaj.

Jak zawsze, Bet365 oferuje mnóstwo rynków do wyboru z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo oraz Bonusem Tenisowym.

Bawcie się dobrze!

Nie masz jeszcze konta w Bet365?

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.