Okoniewski wzmocnił Ostrovię

sports news

Rafał Okoniewski został nowym zawodnikiem Ostrovii – poinformował klub z Wielkopolski na swojej oficjalnej stronie.

Doświadczony żużlowiec w minionym sezonie bronił barw Orła Łódź.

Na pozostanie w ekipie finalisty rozgrywek zaplecza PGE Ekstraligi z 2019 roku zdecydowali się również Tomasz Gapiński i Grzegorz Walasek, a także wcześniej Duńczyk Nicolai Klindt.

– Tomek po trudnym sezonie w Pile odbudował się w Ostrowie i stał się liderem naszej drużyny. Podkreślam jednak, że naszą siłą nie są indywidualności, ale właśnie drużyna – podkreślił Radosław Strzelczyk.

– Grzesiek wprowadzał w naszej drużynie bardzo fajną atmosferę. Świetnie się rozumiał z Tomkiem Gapińskim. Myślę, że podobnie będzie z Rafałem Okoniewskim, który dołącza do naszego zespołu – dodał sternik klubu z Wielkopolski.

(za tzostrovia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.