Musielak został nowym „Aniołem”

sports news

Tobiasz Musielak został nowym zawodnikiem toruńskiej drużyny – poinformował Apator na swojej oficjalnej stronie.

Wychowanek Unii Leszno w swojej dotychczasowej karierze reprezentował dotychczas barwy zespołów z Rawicza, Rybnika, Częstochowy i ostatnio Łodzi.

Musielak jest złotym medalistą Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów z 2012 roku i srebrnym medalistą Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów z tego samego roku.

Wcześniej z „Aniołami” związali się również bracia Chris i Jack Holderowie, Rosjanin Wiktor Kułakow oraz Adrian Miedziński.

(za speedway.torun.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.