Ole Gunnar Solskjaer oficjalnie na stałe menedżerem Manchesteru United

sports news

Manchester United oficjalnie podjął decyzję o zatrudnieniu na stałe Ole Gunnara Solskjaera. Norweg podpisał z „Czerwonymi Diabłami” trzyletni kontrakt.

Solskjaer w grudniu przejął zespół po zwolnieniu Jose Mourinho. Miał być tymczasowym menedżerem drużyny z Old Trafford do końca tego sezonu, ale dzięki dobrym wynikom od kilku tygodni spekulowało się, że zostanie zatrudniony na stałe. W czwartek klub oficjalnie ogłosił decyzję i parafował z Norwegiem trzyletnią umowę.

– Od pierwszego dnia, kiedy tutaj trafiłem, czuję się jak w domu. To jest wyjątkowy klub – powiedział Solskjaer. – To zaszczyt, że byłem zawodnikiem Manchesteru United, a następnie zacząłem tutaj swoją trenerską karierę. Ostatnich kilka miesięcy było fantastycznym doświadczeniem i chcę podziękować wszystkim trenerom, zawodnikom i pracownikom za wszystko co do tej pory osiągnęliśmy – dodał.

– Od kiedy został tymczasowym menedżerem w grudniu, jego wyniki mówią same za siebie. Bardziej niż wyniki, Ole gwarantuje doświadczenie, które zdobył jako piłkarz i szkoleniowiec. Potrafi postawić na młodych zawodników i w pełni rozumie kulturę tego klubu. To wszystko oznacza, że jest właściwą osobą dla Manchesteru United – podkreślił natomiast Ed Woodward, dyrektor wykonawczy „Czerwonych Diabłów”.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.